O blogu / o mnie

O mnie

Nika - jesień

Na imię mam Dominika. Z wykształcenia jestem geologiem.

Jeszcze pod koniec studiów nie potrafiłam właściwie przyrządzić nawet najprostszego dania. Dopiero wtedy, niespodziewanie zainteresowałam się przygotowywaniem wypieków, a z czasem także innych dań. Jak się okazało, nie było to tylko chwilowe zauroczenie, ale pasja na dłużej, która wciąż sprawia mi wiele radości.

Wciąż jestem na etapie uczenia się sztuki gotowania i pieczenia, dlatego jestem otwarta na wszelkie sugestie. Podczas prowadzenia tego bloga mam zamiar udoskonalić swoje zdolności kulinarne oraz fotograficzne.

Poza kuchnią lubię podróżować, spacerować i uprawiać sport.

O blogu

Blog ten jest dla mnie internetową książką kulinarną ze sprawdzonymi przepisami. Jedne wymyślam sama, kolejne powstają dzięki inspiracjom zaczerpniętym z różnych stron internetowych lub książek, a jeszcze inne pochodzą z karteczek spisanych przez babcie. Każdy przepis przydzielam do właściwych kategorii oraz wykonuję do niego zdjęcia i obliczam orientacyjne wartości odżywcze, umieszczane w tabelce na dole wpisu. Treść na blogu skierowana jest do każdej osoby, która ma ochotę skosztować czegoś nowego lub po prostu nie ma pomysłu na dzisiejszy obiad.